Corona Virüsten Etkilenen Dizi ve Filmler | SodBlog-v1

Anasayfa/Bilgi Bankası/Corona Virüsten Etkilenen Dizi ve Filmler
Corona Virüsten Etkilenen Dizi ve Filmler

Yazar: Admin

16.09.2020

65 Görüntülenme

0 Yorum

Corona Virüsten Etkilenen Dizi ve Filmler

Dünya genelinde yayılmaya devam COVID-19 yani yeni tip corona virüsü sinema sektörüne de zarar veriyor. İnsanların kalabalık ortamlardan uzak durması ve haliyle sinema salonlarına gitmemeleri yeni çıkacak olan filmleri engelliyor. Çekimleri devam eden filmler ise tedbir amaçlı iptal edildi. İşte corona virüsten etkilenen dizi ve filmler yazımızda.

 

Lucifer

Corona Virüsten Etkilenen Dizi ve Filmler

Amerikan yapım dizi olan Lucifer, bir şeytanın hikayesini anlatıyor. 2016 yılında başlayan dizinin yayınlanmış dört sezonu bulunuyor. Ancak ne yazık ki beşinci sezon çekimleri corona virüs nedeniyle iptal edildi.

Stranger Things

stranger things

ABD yapımı bilimkurgu – korku türündeki Netflix dizisi Stranger Things’in yönetmenliği ve senaristliği Duffer Brothers tarafından yapılıyor. Geçtiğimiz yaz üçüncü sezonu yayınlanan dizinin dördüncü sezon çekimleri corona virüs nedeniyle iptal edildi.

 

 

No Time to Die

B25_25594_R James Bond (Daniel Craig) prepares to shoot in NO TIME TO DIE, a DANJAQ and Metro Goldwyn Mayer Pictures film. Credit: Nicola Dove © 2019 DANJAQ, LLC AND MGM. ALL RIGHTS RESERVED.

Daniel Craig’in James Bond karakterini son kez canlandırdığı bu filmde corona virüs nedeniyle ertelenen en büyük yapımlardan biri oldu. 3 Nisan tarihinde vizyona girmesi planlanan No Time to Die’ın vizyon tarihi kasım ayına ertelendi.

Paylaşmak İster misin?

0 Yorum

Yorum Yazmak İster misin?