Güldür Güldür Show’un En Komik Skeçleri | SodBlog-v1

Anasayfa/Sinema/Güldür Güldür Show’un En Komik Skeçleri
Güldür Güldür Show’un En Komik Skeçleri

Yazar: Admin

20.09.2020

327 Görüntülenme

0 Yorum

Güldür Güldür Show’un En Komik Skeçleri

Gülmeye hazır mısınız? Sizler için Komedi videolarını bir araya topladık. Bu Komik videolar, Güldür Güldür Show’un En Komik Skeçlerinden oluşmaktadır.

Güldür Güldür Show’un En Komik Skeçleri

Güldür güldür show hala televizyon ekranlarında bizleri güldürmeye devam etmekte. Bu zamana kadarki bütün skeçlerinde en komik olanları seçtik . İYİ SEYİRLER..

1. Güldür Güldür Show Plaza Dili Skeci – 44. Bölüm

İzlediğim en komik skeçlerden biride buydu. Güldür güldür show seven arkadaşların kesinlikle izlemiş olmaları gerekiyor. Fakat izlemeyen insanları düşünerek bu skeci sizinle paylaşıyorum. İyi seyirler.

2. Güldür Güldür Show 207.Bölüm – Müzik Yarışması

Güldür güldür show’un en iyi karakterlerinden biri olan Naimenin yeni skecini izlemediyseniz hiç zaman kaybetmeden izlemenizi öneriyorum. daha fazla naime videolarını izlemek için en iyi naime skeçlerini sitemizden izleyebilirsiniz. Ayrıca naimenin kim olduğunu merak edenler Naimenin gerçek adı nedir? sitemizden ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.

3. Güldür Güldür Show 196.Bölüm – Tipler Yarışıyor

Yine çok sevilen ve çok komik bir skeç! İzlerken sizi güldürecek ve neşelendirecek bir skeç olduğuna inanıyorum.

4. Güldür Güldür Show 110. Bölüm, Ben Seni Dinledim Programı

Bitkilerin canlı olduğunu kanıtlamaya çalışan biri ve karşısında da aksini iddia eden biri. Bu iki arkadaşın atışması izleyenleri gülme krizine soktu.

5. Güldür Güldür Show 150. Bölüm, Eşofmanlı Şevket Hoca

Güldür güldür show‘un en meşhur skeci hiç süphesizki eşofmanlı Şevket hocadır. Hocaya gelen saçma ve saçma olduğu kadarda komik sorular hocayı çileden çıkarsa da biz izleyenleri güzel krizine sokmayı başarıyor.

Paylaşmak İster misin?

0 Yorum

Yorum Yazmak İster misin?